Toksöz: “Tek sevdamız Yatağan”

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz’ün ilçe merkezi ve mahallelerdeki halkla buluşması aralıksız devam ediyor. Kapı kapı dolaşarak vatandaşların elini sıkan Mustafa Toksöz, “Bizim tek sevdamız Yatağan. Yatağan’ı hak ettiği yere getirmek ve Yatağanlılara hak ettikleri hizmeti sunabilmek için gece-gündüz çalışıyoruz” dedi.

Toksöz: “Tek sevdamız Yatağan”

Geçtiğimiz hafta seçim bürosunun açılışını gerçekleştiren AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, ilçe merkezindeki tüm esnafları tek tek ziyaret ederek sorunlarını ve beklentilerini dinledi.

Yatağan’ın tüm mahallelerinde kurulan semt pazarlarını da ziyaret ederek vatandaşlarla kucaklaşan Toksöz, “Artık Yatağan hak ettiği hizmeti alacak, esnaflarımız ve tüm vatandaşlarımızı tek tek dinliyoruz. Sorunları ve sıkıntılarını not alıp bu sorunların çözümü üzerine çalışmalarımızı detaylandırıyoruz. Güçlü bir proje ekibimiz var. Yatağanımızın köyleri ile birlikte tüm ihtiyaçlarını tespit ettik. Bunların üzerine proje çalışmalarımız devam ediyor. Proje çalışmalarımızı tamamladıktan sonra ilgili bakanlıklara bu projeleri sunarak yapımı için onay ve taahhüt aldıktan sonra vatandaşlarımızla paylaşacağız” dedi.

Öte yandan açıklanan projelerden “İnönü Bulvarı’nın ticarete açılması” ve “Yatağan Gençlik Merkezi” projelerinin onaylandığını her iki projenin tüm detay ve kapsamlarının önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağını belirten Toksöz, “Söz konusu her iki projemiz Yatağan merkezde ancak tüm mahalleleri ile birlikte tüm Yatağanlıları yakından ilgilendiren ve toplumun tüm kesiminin ihtiyacı olan başlıca iki projemiz.  Diğer projelerimizin de tamamlanmasının ardından tüm detaylarıyla halkımızla paylaşacağız” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER