Toksöz, “Verin yetkiyi, görün etkiyi”

Cumhur İttifakının AK Partiden Yatağan Belediye Başkan adayı Mustafa Toksöz, Dere Mahallesi’nde seçmenlere hitaben yaptığı konuşmada, “Verin yetkiyi, görün etkiyi” dedi.

Toksöz, “Verin yetkiyi, görün etkiyi”

Cumhur İttifakının AK Partiden Yatağan Belediye Başkan adayı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, MHP İlçe Başkanı Arif Güldürüm ve partililer, seçim çalışmalarını sürdürüyor, Toksöz, önce Dere Mahallesi’nde ardından Akyol Mahallesi’nde seçmenlere hitap ederek projelerin anlattı. 

AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, burada yaptığı konuşmada, “Sizlerle olmaktan çok mutluyum. Hepinizin kapısını çaldım, elini sıktım, sorunlarınızı not aldım. Yatağan’da son 5 yılda ne yapıldı? Hiçbir şey. 5 yıl boşa gitti. Bir 5 yıl daha heba olsun mu? Buna müsaade etmeyeceğiz. Dere Mahallesi’ne önce güzel bir kapalı düğün salonu, bir halı saha yapacağız. Düğün salonu ücreti sadece 200 lira olacak. Halı sahanın anahtarı muhtarda olacak, gençler maçını yapacak.  Bin 500 konutluk TOKİ yapacağız. Bu sayede fakir vatandaşlarımız ev sahibi olacak. Dere Mahallesi merkez olacak. Dereleri ıslah edeceğiz. Yüksekokul etrafını imara açıp bu yöreye gençlerin vakit geçireceği güzel mekânlar açacağız. Kız ve erkek yurtları yapacağız.  İlçeye yeni kurumlar getirip en az bin kişiye iş imkânı sağlayacağız. 5 yıl sonra Yatağan’ı tanıyamayacaksınız. İnönü Bulvarı’nı ilçeye yakışır halde düzenleyeceğiz. Cenazesi olan sadece belediyeye ‘benim cenazem var’ diyecek, mezar kazma, yemek, her masrafı biz karşılayacağız. Servis ücretlerinin yarısını karşılayacağız. Deve ve boğa güreşleri devam edecek. Bu şekilde gelenek ve göreneklerimizi devam ettireceğiz. ‘Bu kadar söz veriyorsun, kaynağın nerede’ diyeceksiniz.  Belediyenin gelirleri personel ve araç gereç masraflarını ancak karşılıyor. İşte 2 tane aslan gibi ilçe başkanımız var milletvekillerimiz var, cumhurbaşkanımız var, Ankara’ya gidip derdimizi anlatıp kaynak yaratıp sorunları çözeceğiz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER