banner80

“Vatan toprakları, vatansız eşkıyaların mezarı olacaktır”

MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Başkanı Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun, terör örgütü yandaşları tarafından öldürülmesiyle ilgili yazılı bir basın açıklaması yayınladı.

“Vatan toprakları, vatansız eşkıyaların mezarı olacaktır”
 Erdoğan yaptığı açıklamada; Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehit olduğunu, vatan sevgisiyle yanan kalbinin son anına kadar yine vatan sevgisiyle attığını söyledi.

“PKK’lı şehir eşkıyaları tarafından hunharca katledilen, tek suçu vatanını ve milletini sevmek olan, PKK’lı hainlere pabuç bırakmayacak kadar da cesur olan Fırat kardeşimiz maalesef emniyet kuvvetlerine durum ciddiyeti bildirilmesine rağmen şehit edilmiştir. İnsanlıktan nasibini almamış, kundaktaki bebekten bile ‘vatan’ isteyen vatansızların son ihaneti Ege Üniversitesi’ndeki yaşanan elim hadiseyle bir kez daha sergilenmiştir” diyen Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

“Üniversitelerin bölücü unsurların merkezi haline gelmesinde katkısı olan ihanet odaklarının elbette bu olayla ilgili vereceği hesaplar vardır. Bilinsin isterim ki bu hesabı soracak irade de mevcuttur. Anadolu’nun bağrından kopup gelen bir yiğidimizin AKP’nin çözüm ortağı PKK’nın köpeklerince, hunharca katledilmesi elbette bir ilk de değildir. Ancak; bu devranın da böyle dönmeyeceği ortadadır. Türk Milliyetçilerinin kanıyla suladıkları bu vatan toprakları vatansız eşkıyaların mezarı olacaktır. Allah şehidimize rahmet eylesin. Allah yakınlarına ve sevenlerine sabır versin.  Milletimizin başı sağ olsun.”

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 22:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68