Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar

CHP Muğla Başkanlığı Gençlik Kolları Teşkilatı, istişarelerde bulunmak üzere gerçekleştirdiği ilçe gezileri kapsamında Yatağan’da ziyaretlerde bulundu.

Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Başkanlığı Gençlik Kolları Teşkilatı, il genelindeki istişare ziyaretlerini sadece seçim zamanlarında gerçekleştirmeyerek, belirli aralıklarla ilçeleri ziyaret ederek, partililerle görüşüyor.

Bu kapsamda Yatağan ilçesine gelen İl Gençlik Kolları Başkanı Tufan Erkan Yakar ve beraberindeki gençlik kolları üyeleri, partilerinin Yatağan Başkanlığını ziyaret etti. Burada İlçe Başkanı Kamil Genek, Kadın Kolları Başkanı Hülya Karadavut, Gençlik Kolları Başkanı Altuğ Sarı ve partililerle bir araya gelen heyet, özellikle gençlik kollarının çalışmaları hakkında bilgiler alarak, fikir alışverişinde bulundular.

Yakar ve beraberindekiler, daha sonra Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret ettiler.

Yakar, burada gazetecilere yaptığı açıklamada,

Muğla gençlik kolları olarak yarın seçim olacakmış gibi hazırlıklıyız. Bu kapsamda, ekip olarak ilçeleri dolaşıp ilçe başkanları, belediye başkanları,  gençlik kolları yöneticilerimizle, sorunlar eksikler çalışmalar hakkında her konuda istişare ediyoruz. Yatağan gençlik kollarımızı çalışmalarından dolayı kutluyoruz. Onlara destek olan ilçe başkanımız ve belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İl gençlik kolları yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yatağan Belediye Başkanı Işık ise, “Muğla, Yatağan’da ve birçok ilçede CHP’nin bayrağı dik duruyorsa buna en çok gençlerimiz ve kadınlarımıza borçluyuz. Biz kendilerine destek olmaya devam edeceğiz. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2016, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95