Yatağan CHP Danışma Kurulu toplandı

Yatağan CHP Başkanlığı, Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Yatağan CHP Danışma Kurulu toplandı

Danışma kurulu toplantısına, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla milletvekilleri Burak Erbay, Süleyman Girgin, İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, ilçe yöneticileri,  eski İlçe başkanları, belediye başkanları, belediye meclis eski ve yeni üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ve partililer katıldı.

İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, burada yaptığı konuşmada, “İlçe Başkanı Kemal Özler’in belediye başkan aday adayı olması dolayısıyla ayrılmasından beri bu ulvi görevi yürütüyorum.  Yerel seçimlerde başarılı olamadık. Bundan sonra ne yapacağız, eksiklerimiz ne, nerde yanlış yaptık, bütün sorunları tartışacağız. Birbirimizi kırmadan seviyeli bir tartışma olmasını diliyorum.  Toplantımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Medet kazil
Medet kazil - 1 yıl Önce

Sayın CHP İlçe başkanım yerel secimler de başarısız olanların çıkar için başarıya engelleyenler utanması lazım hatamı yaptim diye düşünüyormu acaba

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68