YATAĞAN CHP'DEN İKTİDARA SERT ELEŞTİRİ

CHP Yatağan İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, "plansız, programsız, liyakatsız hizmet anlayışı ile Türkiye’yi, Muğla’yı Yatağan’ı survivor’a çeviren AKP yetkililerine sesleniyorum" diyerek açıklamada bulundu.

YATAĞAN CHP'DEN İKTİDARA SERT ELEŞTİRİ

Kemiksiz, "iktidar partisi şehrimize ne yazık ki yatırım yapmamakta, yaptığı küçük yatırımlarla da mahkemelik olmaktadır." dedi. Yapılan açıklamada "Sıcak evlerinde manda yoğurtlu karışımlarını kaşıklayan bu kitle ilçelerinde yapılan hizmetlerle alay edercesine bu çalışmaları Survivor’a benzetmiş, bir de bunu sosyal medyalarından yayınlayarak güya Büyükşehir Belediye’mizi eleştirmişler." ifadelerini kullandı. Yayımlanan basın açıklamasının devamında şu ifadeler kullanıldı:

“Drone ile yapılan altyapıları çekeceğinize , yağ ve şeker kuyruklarını havadan çekin”

Son günlerde SADİ ÖZCAN ve MEHMET ÖZCAN Caddelerinde Büyükşehir Belediyemiz'in yapmakta olduğu altyapı ve yol çalışmaları hakkında çıkarılan dezenformasyonlara karşı kamuoyu açıklamamızdır.

“Ekonomik olarak tarihinin en kötü günlerini yaşayan ülkemiz, AKP iktidarı yüzünden Ramazan ayına da ne yazık ki kuyruklarda girdi. Ayçiçek yağı gelecek diye gemi bekleyen, marketten şeker alamayan, elektrikten doğalgaza, benzinden ekmeğe gelen zamlarla hayatının en pahalı dönemini yaşayan güzel ülkemizde AKP’nin çocukları pahalı oyuncakları ile oynamaya, milletimizin aklıyla alay etmeye devam ediyor. Sıcak evlerinde manda yoğurtlu karışımlarını kaşıklayarak Tv eğlence programlarını izleyen bu kitle ilçelerinde yapılan hizmetlerle alay edercesine bu çalışmaları Survivor’a benzetmiş, bir de bunu sosyal medyalarından yayınlayarak güya Büyükşehir Belediye’mizi eleştirmişler. Muğla’ya en fazla yatırım yapan kurum olan Büyükşehir Belediyemiz tüm gücüyle ilçelere yatırım için uğraşırken, iktidar partisi şehrimize ne yazık ki yatırım yapmamakta, yaptığı küçük yatırımlarla da mahkemelik olmaktadır. Üstelik Muğla Büyükşehir Belediye’sinin konusu geçen yatırımı bahsedildiği gibi sadece bir yol çalışması değil, bir altyapı çalışmasıdır. Bu beyefendiler ne yazık ki projesini herkesten saklayarak yangından mal kaçırırcasına yaptıkları ve hiçbir altyapı koşulunu hesap etmedikleri ucube yollarıyla, belli bir program ve planla yapılan çalışmalar arasındaki farkı kavrayamamaktadır. Bu çalışmayı Büyükşehir Belediyemiz, Aydem, Akmercen ve Telekom gibi kurumlarla koordineli bir biçimde yürüterek hem bir çok problemi aynı anda çözmekte hem de ileride ortaya çıkacak farklı sorunların önüne geçmektedir..

Liyakatsız kadrolar, plansız, programsız çalışmaları ile ülkemizi karanlığa götüren AKP ve kadrolarına TVeğlence programlarından kafalarını kaldırmalarını ve gerçeklerle yüzleşmelerini tavsiye ediyoruz. Zaten İlk seçimde halkımız oyları ile AKP'yi siyasetten gönderecek.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER