Yatağanspor’da Mustafa Yenioğlu dönemi

Yatağanspor Kulübü’nün olağan genel kurulunda göreve getirilen yeni yönetim, ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını gerçekleştirdi. Oluşan yeni yönetimde kulübün başkanlığına Mustafa Yenioğlu seçildi.

Yatağanspor’da Mustafa Yenioğlu dönemi

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen seçimli olağan genel kurulda yönetime getirilen Mustafa Yenioğlu, Memiş Kuzu, Fecaz Sarı, Erdoğan Demircioğlu, Sadık Altındal, Hasan Hüseyin Mermer, Fuat Göka, İsmail Tepedüzü, Mustafa Arslan, Fikret Topal ve Osman Bulut, düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Yatağan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, görev dağılımı yapılırken Yatağanspor Kulübü Başkanlığı’na Mustafa Yenioğlu seçildi.

Yatağanspor’daki görev dağılımı ise şu şekilde oldu:

Başkan Yardımcısı Memiş Kuzu ve Sadık Altındal, Sayman Fecaz Sarı, Genel Kaptan İsmail Tepedüzü, Genel Sekreter Erdoğan Demircioğlu, Basın Sözcüsü Fuat Göka, Altyapı Osman Bulut ve Fikret Topal, Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Arslan, Diğer Branşlar Şube Sorumlusu Hasan Hüseyin Mermer, Denetim Kurulu üyeleri Muhammet Çavuş, Fikret Bodur, Yasin Çamcı, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Üst Kurulu üyeleri Mustafa Toksöz, Ali Tekin, Arif Güldürüm ve Mustafa Yenioğlu.

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan kulübün yeni başkanı Mustafa Yenioğlu, bu zamana kadar Yatağanspor’un yönetim, teknik ve sporcu kadrosunda yer alan herkese, kulübe verdikleri destek ve emekten dolayı teşekkür ederek, kulübün daha başarılı hale gelmesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68