“Yüreğinin sesini dinle, Saadet’i duyacaksın”

1 Kasım Genel Seçimlerinde, Saadet Partisi’nden Muğla Milletvekili Adayı olan İlhan Özler, seçim çalışmaları kapsamında Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti. Özler, seçmenlere “Yüreğinin sesini dinle, Saadet’i duyacaksın” dedi.

“Yüreğinin sesini dinle, Saadet’i duyacaksın”
 Saadet Partisi Muğla Milletvekili Adayı İlhan Özler, seçim çalışmalarına devam ediyor. Özler, seçim çalışmalarının Yatağan programı kapsamında, gazetemizi ziyaret etti. Özler, ziyarette Saadet Partisi’nin seçim beyannamesinden bahsederek gündemi değerlendirdi.

Mecliste grubu bulunan partilerin seçim beyannamelerinin Türkiye’nin tamamını kapsamadığını savunan Özler, “Saadet Partisi olarak davamız, Türkiye’nin bütünlüğü ve 22 İslam ülkesinin Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) gibi projelerle değiştirilmemesidir. İslam birliğinin sağlanması, oluşturulacak olan D8, D60 ve D160’ların tek lider Türkiye tarafından yönetilmesidir. Biz, Saadet Partisi olarak Türkiye’nin tamamını kapsayan projeler sunuyoruz. Diğer siyasi partilerin seçim beyannamelerine baktığımız zaman projelerin ABD’ye ve BOP’a hizmet ettiğini görüyoruz. Toplumun her kesiminden görüldüğü üzere Meclis’te siyasi partiler horoz dövüşü yapıyorlar. Partiler kendi aralarında çekişirken topraklarımız ayaklarımızın altından kayıp gidiyor. Bu olanlara dur demek için Saadet olarak biz varız. Topraklarımızın bütünlüğünün korunması için şevk ile çalışıyoruz ve her zaman çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında Özler, seçim vaatlerinden de bahsetti. Özler, memurların Necmettin Erbakan’ın yaptığı zamlarla ayakta durabildiğini belirterek, “Devlet memurları günümüzde Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ın verdiği zamlarla ayakta durabiliyor. Bizler, iktidara geldiğimiz zaman geçmişte olduğu gibi yüzde 50,  yüzde 100 oranında zamlar tekrar gelecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2015, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68