Yusuf Kayacık da aday adayı

Muğla Veteriner Hekimler Odası’nın eski Başkanı Yusuf Kayacık, haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde, AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Yusuf Kayacık da aday adayı
 Muğla Veteriner Hekimler Odası eski Başkanı Yusuf Kayacık, haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde, AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı. Kayacık, resmi açıklamayı ise 19 Şubat Perşembe günü saat 11.00’da parti binasında yapacağını duyurdu.

Halen veteriner hekim olarak çalışan Kayacık, bundan önceki siyasi yaşamında ise Doğruyol Partisi Muğla İl Gençlik Kolları ikinci başkanlığı, Muğla İl Yönetim Kurulu ikinci başkanlığı, İl Genel Meclisi Üyesi adaylığı gibi görevlerde siyasette aktif olarak çalıştı. Demokrat Parti'nin 6 Ocak 2008 tarihinde yapılan büyük kongresinde genel başkan seçilen Süleyman Soylu ile birlikte hareket eden Kayacık, Partinin Merkez Karar Kurulu üyesi oldu.

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Demokrat Parti Muğla Belediye Başkan Adayı olan Kayacık, bu süreçten sonra Süleyman Soylu ile birlikte siyasi çizgisini devam ettirmiş, 10 Kasım 2012 tarihinde beraberinde 200'ün üzerinde arkadaşı ile birlikte AK Parti'ye katıldı. Katıldığı günden bu güne İl Başkanı siyasi danışmam sıfatıyla çalışmalarını sürdürdü.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68