29 Ekim Cumhuriyet Kupası’nı kazanan, Yatağan Kaymakamlığı oldu

Yatağan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası’nın finalinde, Yatağan Kaymakamlığı ile Yatağan Belediyesi karşı karşıya geldi.

29 Ekim Cumhuriyet Kupası’nı kazanan, Yatağan Kaymakamlığı oldu

Yatağan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası, 6 takımın katılımıyla Yatağan Spor Salonu’nda düzenlendi.

Yatağan Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu, Yatağan Kaymakamlığı, Şehit Engin Yalçın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fatih Ortaokulu ve Müftülük takımlarının katıldığı turnuvanın finali, Yatağan Kaymakamlığı ile Yatağan Belediyesi arasında oynandı.

Kıyasıya geçen mücadelenin sonucunda rakibinde 2-1’lik setle mağlup eden Yatağan Kaymakamlığı, turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvanın üçüncülük müsabakasında ise, Şehit Engin Yalçın Mesleki ve Anadolu Lisesi, rakibi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu’nu hükmen yenerek üçüncü oldu.

Turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Yatağan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kerim Bender, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin tarafından verildi.

Ödül tören, turnuvada dereceye giren tüm takımların protokol üyeleriyle beraber çektirdiği hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68