Basketbol İl Birinciliği müsabakaları Yatağan’da yapıldı

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Basketbol Genç Erkek B İl Birinciliği müsabakaları, Yatağan Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Basketbol İl Birinciliği müsabakaları Yatağan’da yapıldı

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Basketbol Genç Erkek B İl Birinciliği müsabakaları, Yatağan Spor Salonu’nda düzenlendi.

Toplamda 11 takım ve 130 sporcunun katıldığı turnuvada il birincisi Özel Milas Özge Koleji Anadolu Lisesi olurken, ikinci Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi, üçüncü Fethiye Fatih Anadolu Lisesi ve dördüncü Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi oldu.

Özel Milas Özge Koleji Anadolu Lisesi ve Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi arasında oynanan final müsabakasını izleyenlerin arasında Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman da yer aldı.

Final müsabakasının ardından dereceye giren takımların ödülleri Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman tarafından verildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56