Diriliş Hareketi’ne Kaymakam Çiçek’ten destek

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve maddi sorunlar nedeniyle zor günler yaşayan Yatağanspor’un sorunlarını ortadan kaldıracak “diriliş harekatı”na destek sözü verdi.

Diriliş Hareketi’ne Kaymakam Çiçek’ten destek
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve maddi sorunlar nedeniyle zor günler yaşayan Yatağanspor’un sorunlarını ortadan kaldırmak için kulübün yürüttüğü çalışmalar sürüyor.

Kulübe ekonomik katkı sağlamak amacıyla 2 Ağustos’ta yapılması planlanan gece öncesinde Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret eden Yatağanspor heyeti, Kaymakam Çiçek’ten destek istedi.

Takımın Teknik Direktörü Yiğit Yurtaydın ve yardımcılarından oluşan heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Çiçek, Yatağanspor’un ligde yer almasının lig ve Yatağan için büyük öneme sahip olduğunu söyledi.

Çiçek, geçen sezon Yatağanspor’un birçok maçını tribünden izlediğini anımsatarak, “Yatağanspor’un yaşadığı ekonomik zorluklar birçok kulüpte yaşanıyor. Önemli olan bu sorunları aşabilmektir. İnanıyorum ki kulüp, taraftar ve işadamları el ele verirse kulübe gereken katkı sağlanır. Umarım 2 Ağustos’ta düzenleyeceğimiz geceye gereken ilgi gösterilir. Yatağanspor’un gelecek sezonda da BAL’da mücadele edebilmesi için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Teknik Direktör Yurtaydın ise, desteklerinden dolayı Kaymakam Çiçek’e teşekkür ederek takımın formasını hediye etti.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56