Dünya şampiyonuna “sönük” karşılama

Arjantin’de düzenlenen Yıldızlar-Gençler Dünya Şampiyonası’ndan altın madalyayla dönen Bencikli okçu Emircan Haney, mahallesinde sönük bir şekilde karşılandı. Haney’i karşılamaya sadece AK Parti Yatağan Teşkilatı geldi.

Dünya şampiyonuna “sönük” karşılama
 Yatağanspor Okçuluk Takımı Sporcusu Emircan Haney, Arjantin’de düzenlenen Yıldızlar-Gençler Dünya Şampiyonası’na damga vurarak, karışık takımda dünya şampiyonluğu, erkek takımda ise dünya ikinciliği elde etti.

Çarşamba günü yurda dönen Haney, havalimanında annesi Hafize Haney, antrenörü Ejder Sözen ve yakınları tarafından karşılanarak Bencik Mahallesi’ne geldi.

Burada Haney’i sadece AK Parti Yatağan Başkanı Ali Tekin, Gençlik Kolları Başkanı Kağan Kurt ve partililer karşıladı. Haney’e çiçek sunan Tekin, getirdikleri baklavalardan ikram etti.

Bencikli okçunun elde ettiği başarının kendilerini sevince boğduğunu anlatan Tekin, “Emircan kardeşimizin ve antrenörü Ejder Sözen’in Bencik’te kısıtlı imkanlarla elde ettiği başarılar hiç de azımsanmayacak başarılardır. Emircan’ın milli takımla Arjantin’de kazandığı dünya şampiyonluğu, bunca emeğin mükafatadır. Emircan’ı tebrik ediyor, emeklerinden dolayı da Ejder Sözen’i kutluyorum” dedi.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 08:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezayi Kayır
Sezayi Kayır - 2 yıl Önce

Bütün toplumu sevince boğan bu başarılı yavrumuzu niye bazı siyasetçiler sahip çıktı görüntüsü veriliyor hayretle karşıladım.Herkes kendi işi gücüyle uğraşsın zira bu konuda gurur duymayacak bir tek kişi bulamazsınız !

SIRADAKİ HABER

banner56