Final Şansı Tehlikede

Muğla AKSF tarafından bu yıl 18.'si düzenlenen Valilik Futbol Turnuvası'nda Yatağan'ı temsil eden Kaymakamlıkspor ve Gelispor'un guruplardan çıkma şansı tehlikeye girdi. Kaymakamlıkspor oynanan 4 karşılaşmadan hiç puan çıkaramayıp sonuncu sıraya yerleşirken, Gelispor 3 maçta elde ettiği 4 puanla 4. sıraya yerleşti.

Final Şansı Tehlikede
 Bu yıl 18.'si düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuva-sı'nda aynı guruba düşen Yata-ğan Kaymakamlıkspor ve Geli-spor'un çeyrek final şanları tehlikeye girdi.

B gurubunda; Düğerekspor, Telekom İl Müdürlüğü, Halk Sağlığıspor, Muğla Belediyesi ve Özel İdarespor'a karşı çeyrek finallere çıkmak adına mücadele veren Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven kaptanlığındaki Kaymakamlıkspor oynadığı 4 karşılaşmadan hiç puan çıkartamazken, GELİ Müessese Müdürü Kenan Emiralioğlu kaptanlığındaki Gelispor 3 maçta 4 puan topladı ve 4. sıraya yerleşti.

Kaymakamlıkspor ilk maçında Halk Sağlığıspor'a karşı 4-0, ikinci maçında Gelispor'a karşı 1-0, üçüncü maçında Özel İdarespor'a karşı 2-1 ve dördüncü maçında Muğla Belediyesi'ne karşı 4-3 kaybetti.

Guruplarda 2 maçı kalan Kaymakamlıkspor bu karşılaşmalarda Düğerekspor ve İl Telekom Müdürlüğü'ne karşı mücadele verecek.

Tek Galibiyet Kaymakamlığa Karşı

Guruplarda 4 puan toplayabilen Gelispor ise tek galibiyetini diğer Yatağan temsilcisi olan Kaymakamlıkspor'a karşı aldı. Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmada Kaymakamlıkspor'u 1-0'la geçen Gelispor, Muğla Belediyesi'ne karşı 1-0 kaybederken, Düğerekspor'la ise 1-1 berabere kaldı.

Guruplarda 3 maçı kalan Gelispor'un final oynayabilmek için; İl Telekom Müdürlüğü, Halk Sağlığıspor ve Özel İdarespor maçlarında yeterli puanı çıkarması gerekiyor.

Valilik Futbol Turnuvası B gurubunda puan durumu ise şu şekilde; Birinci 9 puanla Özel İdarespor, ikinci 9 puanla Halk Sağlığıspor, üçüncü 6 puanla Muğla Belediyesi, dördüncü 4 puanla Gelispor, beşinci 2 puanla Düğerekspor, altıncı 1 puanla İl Telekom ve yedinci sıradaki Kaymakamlıkspor'un puanı bulunmuyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2013, 19:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER