Futsalın şampiyonu Yatağan Anadolu Lisesi oldu

Yatağan Kaymakamlığı himayesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenen Okullar Arası Salon Futbol Şampiyonası sona erdi.

Futsalın şampiyonu Yatağan Anadolu Lisesi oldu

Toplamda 8 takımın katıldığı lig usulü yapılan 32 müsabaka sonucunda,  Yatağan Anadolu Lisesi 1. Fatih Ortaokulu 2. İmam Hatip Anadolu Lisesi 3. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Orta Okulu 4. Oldu.

Yatağan Anadolu Lisesi ve Fatih Ortaokulu arasında oynanan final maçını Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, Yüksek Okul Müdürü Kerim Bender, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Enerji Direktörü Serdar Toprak ve vatandaşlar izledi.

Burada yapılan konuşmada şu ifadelere yer verildi:

“Yatağan Kaymakamlığımız himayesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ve Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce ortaklaşa düzenlenen Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımızda görev yapan öğretmenlerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin kaynaşması, dayanışması, birlik ve beraberlik içinde yardımlaşma, takım olma, kurallara uyma, futsal sporu ile tanışma, spor ahlakı kazanımı ve aktivasyon hedefi göz önünde bulundurulması amacıyla, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde 19 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında Futsal Turnuvası düzenlenmiştir. Turnuvaya Bozöyük Ayser Kazım Eren O.O., Bencik O.O., 23 Nisan Ulusal Egemenlik O.O., Fatih O.O., Şehit Engin Yalçın Mesleki Teknik Anadolu  Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Anadolu Lisesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere 8 takım müracaat etmiştir’.

Maç sonunda 1.2.3. ve 4. Olan takımlara kupa ve belgeleri verildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER