18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Gazi Anadolu Lisesi’nden teşekkür ziyareti

Yatağan Gazi Anadolu Lisesi öğrencileri, belediye başkanını ziyaret ederek okullarına yaptıkları destekten dolayı teşekkür ettiler.

22 Aralık 2017 Cuma 09:12
Bu haber 1298 kez okundu
Gazi Anadolu Lisesi’nden teşekkür ziyareti

 Yatağan Gazi Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Demir, öğretmen ve öğrenciler, okullarının futbol takımının formalarını temin eden Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Daha önce okulun voleybol, son olarak da futbol takımlarının formalarının temin etmesinden dolayı Başkan Işık’a teşekkür eden Okul Müdürü Demir, “Belediye başkanımız bugüne kadar hiçbir isteğimizi karşılıksız bırakmadı. Eğitime sağladığı katkılardan dolayı kendisini kutluyorum. Şimdi de kendisinden, okulumuzun bahçesine yapmayı planladığımız spor ve oyun alanı için destek istiyoruz” dedi.

Işık ise, belediye olarak eğitime ve spora yaptıkları yatırımın geleceğe yapılan bir yatırım olarak değerlendirdiklerini belirterek, “Öğrencilerimiz bizden forma talep etti, biz de en kısa süre içerisinde bu isteklerini yerine getirdik. Gazi Anadolu Lisesi gibi birçok okulumuzdan talep ve istekler geliyor. Elimizden geldiğinde hepsine yetişmeye çalışıyoruz. Gazi Anadolu Lisesi bahçesine yapılması planlanan çalışma için de gerekli çalışmaları yapacağız” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV