Halı sahanın şampiyonu Etüt Mühendislik

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ çalışanları arasında düzenlenen halı saha turnuvasının şampiyonu, finali farklı skorla kazanan Etüt Mühendislik oldu.

Burak Alper Kuş
Halı sahanın şampiyonu Etüt Mühendislik

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ’nin enerji ve maden direktörlüğünde çalışan personeller arası halı saha turnuvası düzenlendi.

Bu yıl ilki düzenlenen ve geleneksel olması hedeflenen halı saha turnuvasına 23 takım katıldı. 9 kişilik takımlardan oluşan turnuvanın müsabakaları, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü Sosyal Tesislerindeki halı sahada yapıldı.

Grup aşamalarından sonra eleme sistemine geçilen turnuvanın final ve üçüncülük müsabakaları, büyük heyecana sahne oldu.

Turnuvanın finalinde PH Mekanik ile karşılaşan Etüt Mühendislik, rakibini 11-3 gibi farklı skorla yenerek turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın üçüncülük maçında ise Gerilimspor ile Ölçü Kontrol arasında oynandı. Normal süresi 7-7’lik skorla tamamlanan maçta seri penaltı atışlarına geçildi. Penaltı atışlarında rakibini yenen Gerilimspor, turnuvayı üçüncü tamamlamayı başardı.

Turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ İcra Kurulu Başkanı ve Maden Direktörü Yüksel Akın ve Enerji Direktörü Serdar Toprak tarafından verildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER