Hüseyin Çolak ile yollar ayrıldı

Yatağanspor yönetimi, Isparta 32 Spor maçının ardından olağan üstü toplanarak Teknik Direktör Hüseyin Çolak ile sözleşmeni feshetti.

Hüseyin Çolak ile yollar ayrıldı

Bölgesel Amatör Ligi 7’nci grubunda mücadele eden Yatağanspor’un sezon öncesinde Yatağanspor Teknik Direktörlüğü’ne getirdiği Hüseyin Çolak ile yolları ayırma kararı alındı. 17 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde eden Yatağanspor’da, kendi sahasında Isparta 32 Spor karşısında alınan 0-2’lik mağlubiyet sonrasında yönetim olağanüstü toplanma kararı aldı.

Kulüp binasında gerçekleştirilen toplantıda, yönetimin yanı sıra Teknik Direktör Hüseyin Çolak da hazır bulundu.

Toplantı sonunda, 16 haftadır takımı çalıştıran Hüseyin Çolak ile yolların ayrılması kararına varıldı.

Konuyla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulunan Yatağanspor Basın Sözcüsü Fuat Göka, “Ligin 17’nci haftasında hedeflenen başarıya ulaşılamaması üzerine bir toplantı gerçekleştirdik. Bu toplantıda, karşılıklı olarak anlaşarak Teknik Direktörümüz Hüseyin Çolak’ın sözleşmesini feshetmeye karar verdik. Çolak’ın görevden ayrılmasıyla yeni bir teknik direktör ile anlaşana kadar takımımız Yardımcı Antrenörler Serdar Yıldırım, Erhan Şahin ve Kaleci Antrenörü Levent Uysal yönetiminde sahaya çıkacaktır. Çolak’a, bu güne kadar kulübümüze verdiği katkılardan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz. Bugünden sonra taraftarlarımızın desteğine daha çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Takımımız bundan sonra daha da kenetlenerek ligin başından beri hedeflediği seviyelere çıkmak için elinden gelen çabayı gösterecektir” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56