Kaymakamdan şampiyona öncesi moral dopingi

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Türkiye Büyükler Açık Hava Türkiye Şampiyonası ve Türkiye Kupası 4. Ayak müsabakalarına katılmak üzere Antalya’ya gidecek Bencik Mahallesi’ndeki Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Takımı’nı ziyaret etti.

BURAK ALPER KUŞ
Kaymakamdan şampiyona öncesi moral dopingi

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, beraberinde Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ile Türkiye Büyükler Açık Hava Türkiye Şampiyonası ve Türkiye Kupası 4. Ayak müsabakalarına katılmak üzere Antalya’ya gidecek Bencik Mahallesi’ndeki Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Takımı’nı ziyaret etti.

Okçuluk Takımının Antrenörü Ejder Sözen’den takım ve spor hakkında bilgi alan Çiçek ve Öçalmaz, kısa bir çalışmanın ardından ok atan Çiçek, Okçuluk Takımının başarılarından gurur duyduklarını söyledi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Bencik Okçuluk Tesisi’nin takımın başarılarına katkı sağlayacağına inandığını belirten Çiçek, “Yatağan’a geldiğim günden beri okçuluk takımımızı yakından takip ediyorum. Bu süre zarfında çok önemli ulusal ve uluslararası başarılara imza attılar. Kendilerini yürekten kutluyorum. Bu başarılarını derslerine de yansıtmalarını ve çok iyi yerlere gelmelerini diliyorum. İnşallah Antalya’daki şampiyonada da ilçemizin adını bir kez daha tüm Türkiye’ye duyuracaklar” dedi.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz ise, “Takımımız kurulduğu günden bu yana bölgenin en başarılı takımlarından biri haline geldi. Biz de kurum olarak elimizden gelen desteği sağlayarak takımımızın daha çok başarılar elde etmesini istiyoruz. Tüm sporcularımıza Antalya’daki şampiyonada başarılar diliyorum. Güzel haberlerle döneceğinizden eminiz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER