Kazada ölen vatandaşı unutmadılar

Yatağan Belediye Başkanlığı, yaklaşık 1 ay önce Milas’taki trafik kazasında hayatını kaybeden Engin Meşealan anısına halı saha futbol turnuvası düzenledi. Turnuvanın ödül töreninde duygusal anlar yaşandı.

Kazada ölen vatandaşı unutmadılar
Yatağan Belediye Başkanlığı, yaklaşık 1 ay önce Milas ilçesindeki trafik kazasında hayatını kaybeden Engin Meşealan için memleketi Bozarmut Mahallesi’nde “Engin Meşealan Halı Saha Futbol Turnuvası” düzenledi.

Futbolu çok seven 37 yaşındaki Meşealan’ın unutulmaması için düzenlenen turnuvanın final müsabakasında, Gençlikspor rakibi Bencikspor’u 6-2’lik skorla yenmeyi başardı ve turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın üçüncülük müsabakasında ise EM Bozarmut rakibi Kaliforniya’yı 4-3’lük skorla yendi ve turnuvayı üçüncü tamamladı.

Müsabakaların sona ermesinin ardından Bozarmut Mahallesi’ndeki halı sahada ödül töreni düzenlendi.

Törene, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Engin Meşealan’ın ailesi ve yakınları ile vatandaşlar katıldı.

Ödül töreninde konuşan Yatağan Belediye Başkanı Işık, genç yaşta kaybettikleri Meşealan için büyük üzüntü yaşadıklarını belirtti.

Meşealan’ın çevresi tarafından sevilen biri olduğunu anımsatan Işık, “Daha önceki yıllarda yaptığımız halı saha turnuvasını, bu yıl trafik kazasında hayatını kaybeden Engin Meşealan kardeşimiz adına mahallesinde yapmayı uygun gördük. Meşealan’ın ailesine ve sevenlerine yeniden baş sağlığı diliyorum. Onun anısına düzenlediğimiz turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyor, destek verenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından turnuvada dereceye giren takımların ödülleri Başkan Işık ve Meşealan’ın ailesi tarafından verildi.

Ödül töreni sırasında Meşealan’ın anne ve babasının gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER