Kazandıkları kupayı Başkan Işık’a sundular

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Taekwondo Turnuvası’nda Muğla ikincisi olan Yatağanspor Taekwondo Takımı, Yatağan Spor Kulübü ve Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı ziyaret etti.

Kazandıkları kupayı Başkan Işık’a sundular
 Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Taekwondo Turnuvası’na Yatağan’ı temsilen 17 sporcuyla katılan Yatağanspor Taekwondo Takımı, turnuvada 3 birincilik, 5 ikincilik ve 6 üçüncülük elde ederek Muğla ikincisi oldu.

İkincilik kupasını Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan’ın elinden alan Yatağanspor Taekwondo Takımı antrenörü Atahan Doyran, turnuvada başarılı bir performans sergileyen sporcularla birlikte Yatağan Spor Kulübü ve Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

Taekwondo sporu ve takım hakkında bilgiler veren Doyran, kendilerine verdiği destekten dolayı takım adına Işık’a teşekkür etti.

Sportif faaliyetlerde tesisleşmenin önemine dikkati çeken Işık ise, Yatağan Kapalı Spor Salonu’nun sportif faaliyetlerin rahatlıkla yapılabilmesi için güzel bir tesis olduğunu belirterek, “Yatağanspor, sadece futbol branşında faaliyet göstermiyor. Okçuluktan güreşe birçok branşta çalışmalarını yürütüyor. Kulüp ve belediye olarak gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve sağlıklı bir şekilde gelişebilmeleri için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Işık, taekwondo takımını başarılarından dolayı kutlayarak, “Takım olarak katıldığınız ilk turnuvadan dereceyle dönmeniz bizleri gururlandırmıştır. Sizleri kutluyorum. Bundan sonraki turnuvalarda birinci olacağınızdan şüphem yok. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya da hazırız” diye konuştu.

Ziyaret sırasında sporcular kazandıkları kupayı Işık’a sunarken, Işık da başarılı sporcuları satranç takımı ile ödüllendirdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2016, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95