Kupa koyacak dolapları kalmadı

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen 2017 Gençler Kupası-Gençler Kadetler Okçuluk Yarışmasından 4 altın ve 3 bronz madalyayla dönen Yatağanspor Okçuluk Takımı, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Kupa koyacak dolapları kalmadı
 Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen 2017 Gençler Kupası-Gençler Kadetler Okçuluk Yarışmasından 4 altın ve 3 bronz madalyayla dönen Yatağanspor Okçuluk Takımı sporcuları, antrenörleri Ejder Sözen ve Kulüp Başkanı Hasan Haşmet Işık ile birlikte Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Bireysel yarışmalarda Emircan, Sevda, Songül ve Tuğba’nın altın, takım yarışmalarında ise Cem, Emircan ve Tuğrul’un bronz madalya kazandığını belirten Antrenör Sözen, bu madalyalarla birlikte antrenörlük kariyerinde 84 madalyaya ulaştığını söyledi.

Takım hakkında bilgiler veren Sözen, Kaymakam Çiçek’ten, katılmış oldukları yarışmalardan elde ettikleri kupa ve madalyaları koydukları dolabın artık yetersiz kalmasından dolayı yeni bir kupa ve madalya dolabı istedi.

Bencikli öğrencilerin ulusal yarışmalardan bu denli başarılı sonuçlar elde etmesinin kendisini çok mutlu ettiğini ve onurlandırdığını kaydeden Kaymakam Çiçek, sporcuları, antrenörü ve kulüp başkanını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Çiçek, kupa ve madalya dolabının en kısa sürede yapılması için konunun takipçisi olacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2017, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96