Kupalar Sahiplerini Buldu

Türk Eğitim-Sen Yatağan İlçe Temsilciliği’nin düzenlediği 6. Geleneksel Bahar Kupası Voleybol Turnuvası’nda kupalar sahibini buldu.

Kupalar Sahiplerini Buldu
 Şampiyonluk maçı TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ile Turgut Şehit Güngör Çetinkaya Ortaokulu arasında oynandı ve kazanan takım Turgut Şehit Güngör Çetinkaya Ortaokulu şampiyon oldu. Turnuvada TEK Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 2., Fatih Ortaokulu 3. oldu.

Oynanan final maçının ardından açılış konuşmasını Türk Eğitim-Sen Temsilcisi Ali Şerefli yaptı.

Şerefli, 6.’sını düzenlenen turnuvada ana sponsor ‘Özcan Özlem Pastaneleri’ sahibi Özcan Çamur’a ve katkılarından dolayı Foto Ekol’e, İbrahim Aydın’a teşekkür etti. Şerefli; “Turnuvaya katılarak renk katan tüm takımlara ve oyuncularına teşekkür ederiz. Turnuvaya katkısı olan YEAŞ kurum yetkililerine de teşekkür ederiz” dedi.

Şerefli, yaptığı konuşmada; “Voleybol Turnuvası’nı düzenlemedeki amacımız, öğretmen arkadaşlarımızın birbirleriyle tanışmasını, kaynaşmasını arzu etmiştik. Çalışma hayatın stresinden biraz olsun uzaklaştırmak ve sağlık için spor yapmalarını sağlamaktı. Başarabildiysek ne mutlu bize” ifadesinde bulundu.

Şerefli, şampiyonluk maçına katılan İlçe Kaymakam Vekili Veli Biçer, Muğla Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Şeref Batur’a katılım ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Türk Eğitim-Sen Muğla Şube Başkanı Mürsel Özata tarafından katılımcılara plaket verildi.

Turnuvaya 1.sine madalya ve kupaları İlçe Kaymakam Vekili Veli Biçer tarafından, 2.’ye madalya ve kupaları, Muğla Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer tarafından, 3.’ye madalya ve kupaları İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Şeref Batur tarafından verildi.

Turnuvaya katılan takımlara Türk Eğitim-Sen Temsilcisi Ali Şerefli tarafından katılım belgesi verildi.

Türk Eğitim-Sen Temsilcisi Ali Şerefli, turnuvaya katkı ve katılım sağlayan hakemlere, takımlara, oyunculara ve katılımcılara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2014, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68