Ramazan ayında spor yaptılar

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın “Ramazan ayında spor yapıyorum” etkinlikleri kapsamında Yatağan ilçesinde masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Ramazan ayında spor yaptılar
 Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü’nün “Ramazan ayında spor yapıyorum” etkinlikleri kapsamında, Yatağan ilçesinde masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Yatağan Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen ve büyükler ile veteranlar kategorilerinde gerçekleştirilen turnuvaya, 32 sporcu katıldı. Kıyasıya mücadelelere sahne olan müsabakalar iki gün sürerken, müsabakaların sona ermesi nedeniyle ödül töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Behçet Dur, Türkiye’nin ilk uluslararası tenis hakemi Recep Helvacı, turnuvanın ödül sponsoru Mesut Günay ve vatandaşlar katıldı.

Turnuvada, büyükle kategorisinde birinci olan Sedat Gümüş, ikinci olan Görkem Şahin, üçüncü olan Ziya Çatak ile veteran kategorisinde birinci olan Ümit Çatak, ikinci olan Gürkan Oral ve üçüncü olan Hidayet Günay’a ödül ve hediyeleri verildi.

Yatağan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Adalı, törende yaptığı konuşmada, “Spor Genel Müdürlüğünün ramazan ayında spor yapıyorum projesi etkinlikleri kapsamında İki gün süren tenis turnuvamıza hayli ilgi oldu. Turnuvaya ödül sponsoru olarak destek veren Mesut Günay’a teşekkür ediyor, turnuvaya katılan tüm sporcularımızı kutluyorum” diye konuştu.

Turnuvanın ödül sponsoru Günay Ticaret işletmecisi Mesut Günay ise, sporun önemine dikkati çekerek, ilçedeki sportif faaliyetlerin gelişmesi için üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2016, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95