Türk Eğitim-Sen’den voleybol turnuvası

Türk Eğitim-Sen Yatağan Temsilciliği, gelenekselleştirdiği voleybol turnuvasını bu yıl da düzenleyecek. Türk Eğitim-Sen İlçe Temsilcisi Ali Şerefli, turnuvaya müracaatların devam ettiğini bildirdi.

Türk Eğitim-Sen’den voleybol turnuvası
Türk Eğitim-Sen Yatağan Temsilciliği, bu yıl 8’incisini yapmayı planladığı okullar arası voleybol turnuvasının 11 Nisan’da başlayacağını duyurdu. Temsilcilik, turnuvada sadece öğretmenlerin yer almayacağını, tüm eğitim çalışanların da turnuvaya katılabileceğini bildirdi.

Konuyla ilgili olarak muhabirimize açıklamalarda bulunan Türk Eğitim-Sen Yatağan Temsilcisi Ali Şerefli, eğitim çalışanlarının çalışma ortamındaki streslerden uzaklaştırmak ve çalışanlar arasındaki bağı güçlendirmek için voleybol turnuvası düzenlediklerini söyledi.

Şerefli, katılım ücreti alınmayan turnuvanın Özcan Özlem Unlu Sütlü sponsorluğunda düzenlendiğini belirterek, “Türk Eğitim-Sen olarak bu tür organizasyonlar düzenlemeyi kendimize görev addediyoruz. Türk Eğitim-Sen 8. Geleneksel ‘‘Bahar Kupası Voleybol Turnuvası’’na şimdiden katılımcılara teşekkür ediyoruz. Yatağan halkını da katılımcıları desteklemek amacıyla maçlarımızı seyretmeye bekliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95