Türkiye finalistleri davul-zurnayla karşılandı

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği Okullar Arası Çim Hokey Bölge Grubunu ikinci tamamlayarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan Bozüyük Ayser-Kazım Eren Ortaokulu Çim Hokey Takımı, Bozüyük’te davul-zurna eşliğinde karşılandı.

Türkiye finalistleri davul-zurnayla karşılandı
 Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından Kastamonu’da düzenlenen Okullar Arası Çim Hokey Bölge Grup müsabakalarına katılan Bozüyük Ayser-Kazım Eren Ortaokulu Çim Hokey Takımı, büyük bir başarıya imza atarak Gaziantep Nizip Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi Çim Hokey Takımı’nın ardından ikinci olup, 26-29 Mayıs tarihlerinde Osmaniye’de düzenlenecek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Antrenör Mahmut İmren ve Okul Müdürü Hakan Karatop eşliğinde Kastamonu’dan dönen Bozüyük Ayser-Kazım Eren Ortaokulu Çim Hokey Takımı sporcuları, Bozüyük Mahallesi’nin girişinde Muhtar Vahdet Beçin ve mahalleliler tarafından davul-zurna eşliğinde karşılandı.

Muhtar Beçin, Türkiye finalisti takımın sporcularını ve teknik heyetini kutlayarak, antrenman tesislerinin yapılması ve spor malzemelerinin karşılanması durumunda Bozüyüklü sporcuların daha büyük başarılara imza atacağından şüphe duymadığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 00:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95