Turnuvanın galibi Kesiktaş

Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından 4. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. Düzenlenen turnuvada İlçemiz Mali Müşavirlerinden Selayi Kesiktaş birinci oldu.

Turnuvanın galibi Kesiktaş
Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından geleneksel olarak düzenlenen masa tenisi turnuvası 8 Haziran 2014 Pazar günü Muğla Merkez Menteşe ilçesinde düzenlendi. Muğla ve ilçelerinden 32 mali müşavirin katıldığı Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 4. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nda ilçemiz mali müşavirlerinden Selayi Kesiktaş birinci oldu. Turnuva birincisi Selayi Kesiktaş ödülünü Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Mehmet Çomak’tan aldı. Turnuva ile ilgili açıklama yapan Başkan Çomak, Selayi Kesiktaş’ı birinciliği nedeni ile kutlayarak; “Odamız spor komitesi tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nda birinciliğinden dolayı meslektaşımız ve Yatağan Temsilcimiz Selayi Kesiktaş’ı kutluyorum. Meslektaşlarımız arasında birlik beraberliği sağlamak ve sporu özendirmek için gerçekleştirdiğimiz turnuva ile amacımıza ulaştık. Bu nedenle turnuvamız geleneksel hale geldi. Turnuvamıza katılan, yapılması için emek sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak önümüzdeki günlerde düzenleyecek olduğumuz etkinlikler ile yine bir arada olacağız. Masa tenisi turnuvasından birinci olan arkadaşımız Selayi Kesiktaş’ı tekrar tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2014, 20:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet hakan evran
mehmet hakan evran - 8 yıl Önce

birdahaki turnuvada alcam abicim bu defa ona göre )))) finalde vermem bu kez abicim saygılar iyi calışmalr basarılar dilerim abime selayı abiye smmm mehmet hakan evran kavaklıdere

zeynep kesiktaş
zeynep kesiktaş - 6 yıl Önce

babamın bu başarısı için onu kutluyorum :)

SIRADAKİ HABER

banner68