banner80

Yatağan Belediyesi, spor sahaları yapacak

Yatağan Belediyesi, ilçenin birçok noktasında sentetik çim yüzeyli futbol, basketbol ve voleybol sahası yapacak. İhalenin ayrıntıları, www.ilan.gov.tr’de yayınlandı.

Yatağan Belediyesi, spor sahaları yapacak

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldikleri günlerde mahalle muhtarlarıyla yaptıkları toplantıda, mahallelerin istek, talep ve eksikliklerini belirlediklerini, bu doğrultuda da çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Yatağanlı gençlerin sportif faaliyetlerde bulunarak daha sağlıklı hale gelmesi ve kötü alışkanlıklardan uzak durması için ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde spor sahaları yapacaklarını duyuran Toksöz, ihalenin 29 Mart Pazartesi günü yapılacağını açıkladı.

Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yatağanımıza sentetik çim yüzeyli futbol sahası, basketbol sahası ve voleybol sahası yapılması için yaptığımız çalışmalar sonuç vermiş, bu doğrultuda ihale tarihi belirlendi. Bu kapsamda, ilçemize 5 sentetik çim yüzeyli halı saha, 5 basketbol ve voleybol sahası yapılacak. Bu spor sahaları, Dere, Katrancı, Kavak, Şahinler, Yeşilbağcılar, Atatürk, Bozarmut, Çakırlar, Elmacık ve Madenler mahallelerine yapılacak. Yüklenici firmaya yer teslimleri sözleşme imzalandıktan 5 gün sonra yapılacak ve 100 gün içerisinde iş tamamlanacaktır. Yeni hizmetimizin Yatağanımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Öte yandan, ihale ilanı ile ilgili detayları, https://www.ilan.gov.tr/ilan/755317/ihale-duyurulari/yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri/sentetik-cim-yuzeyli-futbol-basketbol-ve-voleybol-sahasi-yaptirilacaktir adresinden de görebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68