Yatağanlı milli okçudan Kaymakam Vekili Aylanç’a ziyaret

Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun Samsun’daki milli takım seçmelerinde milli takıma seçilen Yatağanspor Okçuluk Takımı sporcusu Songül Lök, Yatağan Kaymakam Vekili Ekrem Aylanç’ı makamında ziyaret etti.

Yatağanlı milli okçudan Kaymakam Vekili Aylanç’a ziyaret
 Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda başarılı sonuçlar alarak milli takım seçmelerine katılmaya hak kazanan Yatağanspor Okçuluk Takımı sporcuları Sena Kömür, Songül Lök ve Tuğba Çaylı’dan, seçmelerde başarı gösteren Songül Lök milli takıma seçildi. Lök, Fransa’da düzenlenecek Okçuluk Avrupa Gençler Şampiyonası’na katılmadan önce, bu sevincini Yatağan Kaymakam Vekili Ekrem Aylanç ile paylaştı.

Lök, beraberinde seçmelerde beraber ok attığı takım arkadaşları Sena Kömür, Tuğba Çaylı, antrenörleri Ejder Sözen ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı eşliğinde gerçekleştirdiği ziyarette, Aylanç’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

Şampiyona ve milli takım seçmelerinde yaşadıkları ve okçuluk sporu hakkında Aylanç’a bilgiler veren Lök, kendisinin bu başarıya ulaşmasında büyük emeği bulunan antrenörleri Ejder Sözen’e teşekkür etti.

Aylanç ise, Songül Lök ve Yatağanspor Okçuluk Takımı’nın elde ettiği başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sporcuları kutladı. Aylanç, sporculara hediye vererek, başarılarının devamını diledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2017, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95