Yatağanspor, altyapıya önem veriyor

Yatağanspor Kulübü, kuracağı futbol okulu ve futbol kurslarıyla, hem çocuk ve gençleri spora yönlendirecek hem de başarılı sporcuları kadrosuna katacak.

Yatağanspor, altyapıya önem veriyor

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Yatağanspor, altyapıya olan önemini artırdı. Kulüp bünyesinde açılacak spor okulu ve altyapı hazırlık kurslarıyla, çocukları ve gençleri sporla tanıştırmayı hedefleyen Yatağanspor, aynı zamanda başarılı sporcuları kadrosuna katmayı amaçlıyor.

Antrenörler Levent Uysal, Ahmet Karaman ve Mustafa Yıldırım’ın çalıştıracağı sporculardan, 2007-2014 doğumlu çocuklar Şehit Fırat Çakıroğlu Halı Sahası’ndaki spor okulunda, 2002-2006 doğumlu gençler ise Kaya Köstepen Şehir Stadı’ndaki altyapı hazırlık kursunda çalışacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yatağanspor Kulübü Basın Sözcüsü Fuat Göka, “Fahri Kulüp Başkanımız Mustafa Toksöz ve Kulüp Başkanımız Mustafa Yenioğlu himayelerinde, Yatağansporlu çocuklar futbol okulunda buluşuyor sloganıyla düzenlediğimiz spor okulunun yanı sıra altyapı takımımıza hazırlık kursları düzenledik. Kayıtlarımız başlamıştır. Pandemi süreci nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak düzenlenecek kurslarımızda çocuklarımız ve gençlerimiz, sağlıklı bir birey olacaktır. Spor okulumuzun kayıt ücreti 100 lira olup, aidatları ise 50 liradır. Okula ve kurslara kayıt olmak isteyenler, kulüp binasına gelerek detaylı bilgi alabilirler” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68