Yatağanspor, Egemen Urhan ile ‘yeniden yola devam’ dedi

Geçen yılın başında Yatağanspor Teknik Direktörlüğü’ne getirilen ve sezon sonu karşılıklı anlaşarak görevinden ayrılan Egemen Turhan, yeniden Yatağanspor Teknik Direktörlüğü görevine getirildi.

Yatağanspor, Egemen Urhan ile ‘yeniden yola devam’ dedi

Pandemi nedeniyle uzun zamandır oynanmayan Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Yatağanspor, pandemi öncesinde boşalan teknik direktörlük görevi için çalışmalar yürütüyordu. Son olarak takımın fahri başkanı olan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün makamında Kulüp Başkanı Mustafa Yenioğlu ile yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı sonucunda, takımın yeni teknik patronu için karar verildi.
Bunun üzerine geçen yıl Yatağanspor’un teknik direktörlüğüne getirilen, sezon sonunda ise kulüple karşılıklı anlaşarak ayrılan ve 3. Lig’de mücadele eden Muğlaspor’un başına getirilen Egemen Urhan ile yeniden anlaşıldı.
Kısa bir süre önce Muğlaspor’dan ayrılan Egemen Urhan ile görüşen Başkan Yenioğlu ve Urhan’ı yeniden Yatağanspor’a bağlayan anlaşmayı imzalayarak yeni bir sayfa açtılar.
Pandemi süreci nedeniyle ara verilen liglerin kısa bir süre içerisinde başlayacağını tahmin ettiklerini belirten Başkan Yenioğlu, yeni sezona hazır girmek için teknik ekiplerini belirlediklerini söyledi. Teknik ekibin göreve başlamasının ardından futbol takımı için takviyeler yapacaklarının belirten Yenioğlu, yeni sözleşmenin Yatağanspor’a ve Urhan’a hayırlı olmasını diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68