Yatağanspor, futbolcuların borçlarını ödedi

Geçtiğimiz günlerde Yatağanspor Başkanlığına seçilen Mustafa Yenioğlu ve yönetimi, futbol takımının oyuncularının geçmişe yönelik borçlarını ödedi.

Yatağanspor, futbolcuların borçlarını ödedi

Geçtiğimiz günlerde Yatağanspor Başkanlığına seçilen Mustafa Yenioğlu ve yönetimi, kulübün yönetimini devraldıktan sonra sıkı bir çalışma başlattı. Bu doğrultuda ilk önce kulübün sorunlarını analiz eden yeni yönetim, futbolcuların borçlarının ödenmesi için yoğun mesai harcadı.

Kulüp binasında futbolcularla bir araya gelen yeni yönetim, futbolcuların geçmişine yönelik borçlarının tamamını ödedi.

Bu gelişme karşısında memnuniyetlerini ifade eden futbolcular, Yenioğlu ve yönetimine teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili basın mensuplarına açıklama yapan Kulübün Basın Sözcüsü Fuat Göka, “Yönetime geldikten sonra kulübün birkaç sorunu vardı. Bu sorunların çözümü için yoğun mesai harcıyoruz. Bu doğrultuda en önemli sorunlarımızdan biri de futbolcularımızın geçmişe yönelik borçlarıydı. Bugün itibarıyla tüm futbolcularımızın borçlarını ödedik. Bundan sonra sağlam adımlar atarak kulübümüzü ekonomik anlamda da iyi yönetmeye çalışacağız” dedi.

Kulübün daha iyi hale gelmesi için kendileriyle birlikte büyük özveri gösteren Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’e de teşekkür eden Göka, “Gelecek sezon için hazırlıklarımız sürüyor. Teknik direktörlük için görüşmelerimiz sürüyor. Bunun yanı sıra iç ve dış transfer çalışmalarımız var. Önümüzdeki günlerde netleşen transferlerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. Yatağansporumuzun hak ettiği yerlere gelebilmesi için elimizden geleni gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56