Yatağanspor galibiyete de gole de hasret kaldı!

Bölgesel Amatör Ligi 7’nci grubun 10’uncu haftasında ligin orta sıralarında yer alan Yatağanspor ve Serinhisarspor, Yatağan Kaya Köstepen Şehir Stadı’nda karşı karşıya geldi. İki takımın karşılıklı ataklarıyla geçen maçta gol sesi çıkmayınca takımlar puanları bölüştü.

Burak Alper Kuş
Yatağanspor galibiyete de gole de hasret kaldı!

Bölgesel Amatör Ligi 7’nci grubun 10’uncu haftasında Yatağanspor sahasında, Denizli temsilcisi Serinhisarspor’u ağırladı. Ligin orta sıralarında yer alan iki ekibin mücadelesini hakem Barış Asım Ünal yönetti. Maçın yardımcı hakemliklerini İsmail Çetin ve Tolga Okumuş, dördüncü hakemliğini ise Rıdvan Altıntaş yaptı.

Antrenör Yiğit Yurtaydın yönetimindeki Yatağanspor sahaya, Mahmut Can Akıncalı, Güneş Can Görgülü, Emre Karayılgın, Dündar Denizhan, Soner Özdemir, Kubilay Özer, İlhan Fırat Kuzgun, Onurcan Küçük, Mustafa Yıldırım, Yasin Kocaman ve Emre Doğan ilk on biriyle çıktı.

Antrenör Mustafa Ali Gözlükaya yönetimindeki Serinhisarspor ise sahaya, Yunus Yurdaş, Fatih Oruç, Hasan Demir, Abdullah Çetin, Ahmet Aydın, Çağlayan İrece, Doğukan Güngör, Ebrahım Abednezhad, İbrahim Kongur, Fatih Yiğen ve Aşkın Çetin ilk on biriyle çıktı.

İki takımın karşılıklı ataklarıyla geçen 90 dakikada gol sesi çıkmayınca iki takım da maçtan birer puanla ayrıldı.

Son dört maçında gol atamayan ve beş maçtır da galibiyet elde edemeyen Yatağanspor, sahasında aldığı bu skorla ligde 11’e yükseltti ve haftayı 10’uncu sırada kapattı. Serinhisarspor ise puanını 15’e yükselterek haftayı 7’nci sırada kapattı.

Yatağanspor, ligin 11’inci haftasında Kuşadasıspor’a konuk olacak.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güner Özler
Güner Özler - 5 ay Önce

Bu hafta Kuşadası deplasmanında şeytanın bacağını kıracağız. Futbolcularımıza inanıyorum ve onlara başarılar diliyorum.

Kıyı Egeli
Kıyı Egeli - 5 ay Önce

Gol yollarındaki tıkanıklığı aşamadığınız sürece sıkıntı yaşarsınız.Ortaca ile uğraşmayı bırakıp kendinize dönün..

SIRADAKİ HABER