Yatağanspor kötü gidişini sürdürüyor

Bölgesel Amatör Ligi 8’inci grubun 7’nci hafta maçında sahasında Afyon temsilcisi Şuhut Belediye Hisar Spor’u ağırlayan Yatağanspor, 0-0 biten maçtan istediği sonucu çıkaramadı. 7 haftada sadece 1 galibiyet alabilen Yatağanspor’un taraftarları, futbolculara, teknik ekibe ve yönetime tepki gösterdi.

Yatağanspor kötü gidişini sürdürüyor
 Bölgesel Amatör Ligi 8’inci grubun 7’nci hafta maçında Yatağanspor sahasında, Şuhut Belediye Hisar Spor’u ağırladı.

Antrenör Ahmet Cem Çorakçı yönetimindeki Yatağanspor sahaya, Erman Balaban, Osman Kocaağa, Berkant Ekim, Çağatay Kalafat, Gorgui Yara Fall, Batuhan Günay, Mustafa Yıldırım, Süleyman Çelik, Soner Özdemir, Devrimcan Beyaz ve Güneş Can Görgülü ilk on biriyle çıktı.

Antrenör Ahmet Başkurt yönetimindeki Şuhut Belediye Hisar Spor ise sahaya, Engin Küçük, Onurcan Küçük, Onur Kaya, Murat Kurt, Mehmet Salim Akıncı, Suat Ünal, Veli Çınkı, Erdal Yüksel, Davut Başer, Ömer Behıç Benlıdayı ve Emrah Şenol ilk on biriyle çıktı.

İki takımın karşılıklı ataklarıyla geçen 90 dakikada gol sesi çıkmayınca taraflar maçtan 1’er puanla ayrıldı.

Gergin geçen maçta Yatağansporlu 4 oyuncu sarı kart ile cezalandırılırken, Şuhut Belediye Hisar Sporlu 5 oyuncu sarı kart, 1 sporcu ise kırmızı kartla cezalandırıldı.

Bu sonuçla, puanını 5’e yükselten Yatağanspor haftayı 11’inci sırada, 7’ye yükselten Şuhut Belediye Hisar Spor ise 9’uncu sırada kapattı.

Maç sonunda 7 maçta sadece 1 galibiyet ve 2 beraberlik alan Yatağanspor’a tepkiler vardı. Yatağansporlu taraftarlar, kötü gidişin faturasını futbolcular, teknik ekip ve yönetime kesti.

 

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2017, 08:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner47