Yatağanspor Taekwondo Takımı Muğla ikincisi oldu

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Taekwondo Turnuvası’nda Yatağan’ı temsil eden Yatağanspor Taekwondo Takımı, il ikincisi oldu.

Yatağanspor Taekwondo Takımı Muğla ikincisi oldu
 Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Taekwondo Turnuvası, Düğerek Sosyal Tesisleri Spor Salonu’nda yapıldı. Amatör Spor Haftası Taekwondo Turnuvası’nda yıldız ve genç kategorilerinde kadın ve erkek sporcular kıyasıya mücadele ettiler.

Turnuvaya, Yatağan’ı temsilen 17 sporcuyla katılan Yatağanspor Taekwondo Takımının 14 sporcusu turnuvadan madalyayla dönerken, ortaya koyduğu başarılı performans ile turnuvayı Muğla ikincisi olarak tamamladı.

Turnuvayı takip edenlerin büyük beğenisini kazanan Yatağanspor Taekwondo Takımı sporcuları, turnuvada 3 birincilik, 5 ikincilik ve 6 üçüncülük elde etti.

Turnuvanın ardından muhabirimize açıklamalarda bulunan  Yatağanspor Taekwondo Takımı Antrenörü Atahan Doyran, bu derecelerle çalışmalarının karşılığını aldıklarını ve bundan sonra daha iyi dereceler için mücadele edeceklerini söyledi.

Yeni bir kulüp olmalarına rağmen sporcularının azimli ve disiplinli çalışmaları sonucunda başarıya ulaştıklarını dile getiren Doyran, kulübün kurulmasında ve bugünlere gelmesinde büyük katkı sağlayan aynı zamanda Kulüp Başkanı olan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’a, turnuvayı düzenleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali İnan’a teşekkür ederek, benzer turnuvaların daha sık yapılması temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2016, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95