Yatağanspor teknik heyetine takviye

Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Yatağanspor, teknik heyete yaptığı takviyeyle gücüne güç kattı. Yatağanspor yönetimi, yardımcı antrenör olarak Serdar Yıldırım ile anlaştı.

Yatağanspor teknik heyetine takviye

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 7’nci grupta mücadele eden Yatağanspor, devre arası döneminde takımı ikinci devreye daha iyi hazırlamak için çalışmalar gerçekleştiriyor.

Yatağanspor yönetimi, bu kapsamda Teknik Direktör Hüseyin Çolak’ın isteği doğrultusunda takımın yardımcı antrenörlüğüne Serdar Yıldırım’ı getirdi.

Yatağanspor Basın Sözcüsü Fuat Göka, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “2019-2020 sezonunun ilk devresini tamamladık. Şuan ikinci devrenin hazırlıklarını sürdürüyoruz. Bu kapsamda hocamızın isteği doğrultusunda takviyeler gerçekleştiriyoruz. İlk takviyemiz teknik ekibe oldu. Yardımcı antrenör olarak Serdar Yıldırım ile anlaştık. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Ayrıca yine hocamızın isteği doğrultusunda takımın ihtiyaç duyulan bölgelerine takviyeler yapacağız. İnşallah ligin ikinci yarısında çok daha iyi bir Yatağanspor izleteceğiz” diye konuştu.

Serdar Yıldırım kimdir?

1999 yılında futbola Antalya'da başladım. Sırasıyla Antalya’nın önde gelen kulüplerinde forma giydim. Bu dönem içerisinde Konyaspor'a transfer oldum ve Konyaspor genç takımlarında oynadıktan sonra sırasıyla, Antalya Büyükşehir Belediyespor, Konyaaltı Belediyespor, Muratpaşa Belediyespor, Demrespor gibi köklü kulüplerde futbol oynayarak üst liglere yükselmesine katkı sağladım. 2012 yılında Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olduktan sonra Şanlıurfa'ya atandım. Görevde bulunduğum ilçenin takımında futbola devam ederek ilçe sporuna katkı sağlamaya çalıştım. Şuan Yatağan Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 2016 yılında BAL’a çıkan takımımıza futbolcu olarak Hüseyin Çolak döneminde transfer edildim. Yine aynı dönem içerisinde şartlar gereği futbolu bırakarak yardımcı antrenörlük görevine getirilip takımımızın 3,5 yıl boyunca yardımcı antrenörlük görevini üstlendim. Ayrıca son 2 sezonda takımımızın zor şartlar altında play-off oynamadan ligde kalmasını sağlayarak başarılı bir şekilde görev aldım.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68