Yatağanspor’da H. Haşmet Işık güven tazeledi

Yatağan Spor Kulübü’nün gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul’un ardından oluşan yeni yönetim, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda, kulüp başkanlığını yürüten Hasan Haşmet Işık, tekrar bu göreve getirildi.

Yatağanspor’da H. Haşmet Işık güven tazeledi
 Tarihinde ilk defa Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkmayı başaran Yatağan Spor Kulübü Derneği’nin Olağan Genel Kurulu, üye çoğunluğunun sağlanmasıyla gerçekleştirildi.

Olağan Genel Kurul’da yönetime gelen isimler, genel kurulun ardından ilk toplantını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.

Düzenlenen toplantıda, kulüp başkanlığı görevini yürüten Hasan Haşmet Işık’ın yeniden başkan olarak göreve getirildiği, asbaşkanlık görevine ise Cavit Demircioğlu’nun getirildiği bildirildi.

Toplantıda, BAL'da mücadele edecek Yatağanspor'un tesisleşme, transfer, altyapı ve yeniden yapılanma konularında önemli kararlar alındı.
Güçlü bir yönetimle göreve geldiklerini belirten Başkan Işık, “Yatağanspor olarak hedefimiz BAL’da başarılı olmak. Bu lige renk katmaya hazırız. Yeni antrenman ve altyapı sahası projemiz var. Altyapıda da başarılarımızı devam ettireceğiz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla önemli işler başaracağız” dedi.
Toplantı sonunda yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde oluştu:

Başkan: Hasan Haşmet Işık

Asbaşkan: Cavit Demircioğlu

Genel Kaptan: İzzet Özler

Basın Sözcüsü: Necmettin Turgut

Genel Sekreter: Hidayet Öztürk

Sayman: Yaşar Ertop

Sosyal İşler: Süleyman Ören

Üye: Mehmet Serdaroğlu
Üye: Fikret Yılmaz
Üye: Yücel Ayhan
Üye: Mustafa Ercan

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2016, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95