Yatağanspor’dan Bucaspor’a

17 yaşındaki Görkem Küçük, Yatağanspor’da başladığı futbolculuk kariyerine Bucaspor’da devam edecek.

Yatağanspor’dan Bucaspor’a
 Muğla Süper Amatör Ligi’ni 5. tamamlayan Yatağanspor, artık futbolcu üretip üst liglerde oynayan takımlara futbolcu vermeye başladı. Bunlardan biri de Yatağanspor’da stoper mevkiinde oynayan Görkem Küçük.

Futbol hayatına Yatağanspor altyapısında başlayan Küçük, başarılı performansıyla üst liglerde oynayan takımların dikkatini çekmeyi başardı. Yatağanspor ile transfer için görüşmelere başlayan PTT 1. Lig ekibi Bucaspor, Küçük’ü kadrosuna katmak için Yatağanspor ile anlaştı.

Bucaspor’da oynayacak olmasından dolayı büyük bir sevinç yaşadığını ifade eden Küçük, “Öncelikle bu noktaya gelmemde emeği geçen başta Yatağan Spor Kulübü Başkanı Hasan Haşmet Işık, Kulüp Genel Kaptanı Yaşat Karain, hocalarım Hüseyin Çolak ve Mustafa Karaman ile tüm camiamıza ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen aileme çok teşekkür ederim. Bucaspor’da kendimi daha da geliştireceğime inanıyorum” dedi.

Kulüp Genel Kaptanı Karain ise, Yatağanspor’un artık futbolcu üreten bir kulüp haline geldiğini söyledi. Görkem’in Bucaspor’da kendini geliştirerek daha büyük takımlarda oynayabilecek güçte olduğunu ifade eden Karain, Görkem’e başarılar diledi.

Görkem’in babası Ömür Küçük ise, Görkem’in küçük yaşlardan beri futbola merak duyduğunu, çocukluğunda evde top oynarken odasını yıkıp dökmesi nedeniyle annesinin tepki gösterdiğini, fakat Yatağanspor’da oynamaya başladıktan sonra annesinin de oğluna destek verdiğini söyledi. Görkem ile gurur duyduklarını ifade eden baba Ömür Küçük, her zaman oğullarının yanında olduklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2014, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
YS
YS - 7 yıl Önce

allah yolunu açik etsi̇n

veysi özer
veysi özer - 2 yıl Önce

başarılar dilerim kendisine

SIRADAKİ HABER

banner68