Yatağanspor’dan Kaymakam Çiçek’e ziyaret

Yatağanspor’un yaklaşık bir ay önce yönetimine gelen yeni ekip, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i ziyaret etti.

Yatağanspor’dan Kaymakam Çiçek’e ziyaret

Yatağanspor Kulübü Başkanı Mustafa Yenioğlu, beraberinde Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve yönetim kurulu üyeleriyle, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’i makamında ziyaret ettiler.

Göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları anlatan Yenioğlu, yapacaklarını da belirterek, “Göreve gelir gelmez geçmiş döneme ait borçların ödenmesi için çalışmalar yürüttük. Bu doğrultuda Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün desteğiyle sorunları çözüme kavuşturduk. Şuanda transfer çalışmalarımız sürüyor. İnşallah başarılı bir sezon geçiririz. Sizden de bu takımımıza destek istiyoruz” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ise, Yatağanspor’un Yatağan için önemli bir değer olduğunun altını çizerek, “Adaylık sürecimde üzerine düştüğüm konulardan biri de Yatağanspor’du. Yatağanspor’umuza her zaman destek oldum, bundan sonra da olacağım. Şimdiki en büyük projemiz, Yatağanspor’a yakışır tesislerdir. Bu doğrultuda stadyum ve spor kompleksi çalışmalarımız var. Kısa süre içerisinde bunlarla ilgili hareketlilik başlayacak” diye konuştu.

Kaymakam Çiçek ise, kulübün bu noktalara gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Yatağanspor için elimizden gelen desteği sağlamaya hazırız. Yeni yönetime de başarılar diliyorum. Fırsat buldukça maçlara da gelerek takımımızı tribünden destekleyeceğim” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER