Yatağansporlu futbolcular, Kaya Köstepen’e ayak bastı

Yatağan Kaya Köstepen Şehir Stadı’ndaki çalışmaların sona ermesiyle Yatağanspor Futbol Takımı, ilk stattaki ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Antrenman öncesi düzenlenen törende, kurban kesilerek kanı çim sahaya akıtıldı.

Yatağansporlu futbolcular, Kaya Köstepen’e ayak bastı

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden Yatağanspor Futbol Takımı’nın maçlarını oynadığı Kaya Köstepen Şehir Stadı’nda geçen sezon sonu başlayan çalışmalar sona erdi. Çim sahanın yenilenmesinin yanı sıra birçok düzenlemenin yapıldığı statta bu yıl ilk defa antrenman gerçekleştiren Yatağanspor için tören düzenlendi.

Törene, Yatağanspor Kulübü Başkanı Mustafa Yenioğlu, yönetim kurulu üyeleri, teknik kadro ve futbolcular katıldı.

Burada konuşan Yenioğlu, 2019-2020 sezonuna Burdur MAKÜ Spor deplasmanından 1 puan alarak başladıklarını hatırlatarak, “Yeni sezona deplasmanda aldığımız puan ile başladık. Bu hafta sahamızda Antalya Kestelspor’u ağırlayacağız. Yenilenen stadımızda bu sezon ilk maçımıza çıkacağız. İnşallah taraftarımızın desteğiyle de sahadan galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz. Yeni sezon takımımıza hayırlı olsun. Bu sezon Yatağanspor’u hak ettiği yerlere getirebilmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bizlere desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımıza Mustafa Toksöz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmanın ardından takımın kaza, bela ve sakatlıklar yaşamaması için kurban kesilerek kanı çim sahaya akıtıldı.

Tören, yönetim, teknik kadro ve futbolcuların toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güner Özler
Güner Özler - 7 ay Önce

Evet, İşte böyle olmalı. Hep birlikte, kazasız belasız.... Başka Yatağanspor yok.

Hangi devirdeyiz
Hangi devirdeyiz - 6 ay Önce

Ya arkadaş hangi devirdeyiz. Sahaya kan akıtmak nedir?

SIRADAKİ HABER

banner56