Yatağanspor’u BAL’a çıkartan Çolak, yeniden görevinin başında

Yatağanspor yönetimi, Futbol Takımı’nın teknik direktörlüğü için eski çalıştırıcısı Hüseyin Çolak ile el sıkıştı. Çolak, imza töreninde yaptığı konuşmada, “Söz konusu Yatağanspor ise bizde imzalar kağıtlara değil kalplere atılır” dedi.

Yatağanspor’u BAL’a çıkartan Çolak, yeniden görevinin başında

Yatağanspor’da 5 yıl futbol oynadıktan sonra 7 yıl da çeşitli kademelerinde antrenör ve teknik direktörlük yapan Hüseyin Çolak, yaklaşık 2,5 yıl önce ayrıldığı Yatağanspor Teknik Direktörlüğü görevine yeniden getirildi.

Görevinin başındayken Yatağanspor’un Bölgesel Amatör Lig’e çıkmasında büyük emeği bulunan Çolak ile yeni yönetim anlaşma masasına oturdular.

Yatağanspor Kulübü Başkanı Mustafa Yenioğlu, yönetim kurulu üyeleri ve Hüseyin Çolak’ın hazır bulunduğu imza töreninde, “sezona hazırız” mesajı verildi.

Çolak, burada yaptığı konuşmada, “Uzun yıllar birçok kademesinde yer aldığım Yatağanspor söz konusuysa, bizde imzalar kağıtlara değil kalplere atılır. Yatağanspor için hizmet verecek olmak beni ilk günkü gibi heyecanlandırıyor. İnşallah yönetimimiz ve sporcularımızla birlikte başarılı bir sezona geçiririz ve kulübümüzü hak ettiği yerlere taşırız” dedi.

İmza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Kulüp Basın Sözcüsü Fuat Göka, “Göreve geldiğimizde ilk hedeflediğimiz başarılı bir teknik heyetti. Bu doğrultuda, Yatağanlıların da sesini dinleyerek oy birliğiyle Yatağanlı Hüseyin Çolak üzerinde anlaştık. Kendisi de teklif eder etmez kabul etti. Bugüne kadar görev yapan teknik heyetimize de katkılarından dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz. Yatağanımıza hayırlı olsun. Her şey Yatağan ve Yatağanspor için” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56