Yeni halı sahaların ihalesi yapılacak

Yatağan Belediyesi ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde üç mahalleye yapılacak halı sahanın ihale şartları yayınlandı.

Yeni halı sahaların ihalesi yapılacak

Yatağan Belediyesi ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında imzalanan protokol çerçevesinde Gökpınar Mahallesi, Kafacakaplancık ve Yeni Mahalle’ye yapılacak halı sahaların ihale şartları, Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalı ve Demeç Gazetesi’nde yayınlandı.

Gökpınar Mahallesi’ne 20x40 metre, Kafacakaplancık Mahallesi’ne 20x40 metre ve Yeni Mahalle 25x45 metre ölçülerinde yapılacak halı sahaların ihalesi 29 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 14.00’da yapılacak.

Yatağan Belediyesi Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek ihalenin ardından 3 gün içerisinde yer teslimi yapılacak. İhaleyi alan yüklenici firmalar, yer tesliminin ardından 30 gün içerisinde halı sahaları tamamlayacak.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak spora yönelmeleri için yoğun çaba harcıyoruz. Özellikle ilçemizin önemli eksikliklerinden biri olan halı saha tesislerinin yapılması için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile yaptığımız protokol çerçevesinde ilçemize üç halı saha kazandıracağız. Önümüzdeki günlerde yapılacak ihalenin ardından yapılacak tesislerin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İhalenin detaylarına, alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.ilan.gov.tr/detay-ihale-duyurulari-yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri-hali-saha-yaptirilacaktir-677818.html?searchText=

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68