20 Haziran 2018 Çarşamba

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Engelliler Haftası’nda Yatağan’dan renkli görüntüler

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Yatağan Belediyesi, Yatağan Kent Konseyi ve Özel Egemen Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliğiyle Yatağan ilçesinde Engelliler Haftası etkinliği düzenlendi.

17 Mayıs 2017 Çarşamba 11:52
Bu haber 835 kez okundu
Engelliler Haftası’nda Yatağan’dan renkli görüntüler
 Muğla Büyükşehir Belediyesi, Yatağan Belediyesi, Yatağan Kent Konseyi ve Özel Egemen Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliğiyle Yatağan ilçesinde Engelliler Haftası etkinliği düzenlendi.  Hacı Ömerler Evi’nde düzenlenen etkinlik, renkli görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Yatağan Kent Konseyi Engelli Komisyonu Başkanı Batuhan Bozdağlıoğlu’nun sunumunu yaptığı etkinlikte konuşan Başkan Yardımcısı Ethem Özdemir, “Biz engelliler, saygı, sevgi, iş istiyoruz. Kimse tarafından acınmak istemiyoruz. Her zaman da hatırlanmak istiyoruz. Bu güzel etkinliğimize destek olan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına, Yatağan Belediye Başkanlığına, Yatağan Kent Konseyi Başkanlığına, Özel Egemen Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yatağan Belediye Başkan yardımcısı Tarcan Oğuz da yaptığı konuşmada, “Yatağan Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizi çok önemsiyoruz. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Bu güne kadar çok sayıda akülü sandalye temin etmenin yanı sıra sosyal etkinlikler düzenledik. Sizlerin talepleri bizim için emirdir” dedi.

Yatağan Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan ise, “Kent Konseyimizin birçok komisyonu var. Engelli Komisyonumuz bu etkinliği kendileri düzenledi. Engelli kardeşlerimiz için yerel yönetimlerin ve devletin yapması geren görevler var. Yerel yönetimler engellilerin rahat yaşaması için yol gibi gereken önlemleri alır,  devlet de onların başta iş olmak üzere diğer ihtiyaçlarını karşılar. Ben bu etkinlikte katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

ADD Başkanı Turgay Mutlu ve AK Parti temsilcilerinin de hazır bulunduğu etkinlikte, engelliler resim yaparak hoşç vakit geçirdiler.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV