Engellilerden “teşekkür” ziyaretleri

Yatağan Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Batuhan Bozdağlıoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle “teşekkür” ziyaretlerinde bulundu.

Engellilerden “teşekkür” ziyaretleri
 Yatağan Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Batuhan Bozdağlıoğlu, beraberinde Meclis Üyesi Ethem Özdemir, Kent Konseyi Başkanı Halil Arslan ile bir araya geldi. Engellilerin sorunlarının dile getirildiği görüşmede, Yatağan Kent Konseyi’nin engelliler için yürütebileceği çalışmalar hakkında da fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Bozdağlıoğlu, daha sonra Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret ederek, engellilere sağladığı destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti.

Işık’a çiçek sunan Bozdağlıoğlu, “Yatağandaki engellerin aşılması noktasında vermiş olduğu desteklerden dolayı başkanımıza teşekkür ederiz. Engellilerin sorunlarını dinleyen ve sorunlarına çözüm arayan bir başkana sahip olduğumuz için çok şanslıyız” dedi.

Başkan Işık ise, herkesin birer engelli adayı olduğuna işaret ederek, “Engellilere acıyarak değil şefkatle yaklaşmalıyız. Engelli vatandaşlarımız, toplumun bir parçasıdır. Onları dışlamaktan ziyade iç içe olmalıyız. Belediye olarak şehrimizi engellilerin rahat yaşayabileceği şekilde düzenlemek için çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 08:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER