Kırsal Alanda Kadın Gözüyle Belediye Hizmetleri

Yatağan Belediyesi Kadın Komisyonu, mücavir alanları içinde bulunan 50 mahallede “Kırsal Alanda Kadın Gözüyle Belediye Hizmetleri” projesi kapsamında mahalle sorunlarını yerinde dinliyor.

 Kırsal Alanda Kadın Gözüyle Belediye Hizmetleri
Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ın talimatı üzerine oluşturulan Kadın Komisyonu, sorumluluk sahasındaki 50 mahallede hizmet veriyor.
Oluşturulan komisyon, mahalleleri gezerek kadınlarla bir araya geliyor ve sorunları yerinde dinliyor. Edinilen sorunlar, Başkan Işık’ın talimatıyla da kısa sürede çözüme kavuşturuluyor.
Mesken ve Kapubağ mahallelerindeki kadınlar, Yatağan Belediyesi’nin bu çalışmasında duydukları memnuniyeti, Başkan Işık ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü makamında ziyaret ederek dile getirdiler.
Kırsal Alanda Kadın Gözüyle Belediye Hizmetleri Projesi hakkında açıklama yapan Işık, “Belediyemizin çalışmalarını yerinde görmek ve sorunları yerinde incelemek amacı ile 50 mahallemizde toplantılar düzenledik. Bu toplantılarda hem eksiklerimizi hem de sorunları yerinde görme imkanı bulduk. Belediyemiz kadın komisyonunun Kırsal Alanda Kadın Gözüyle Belediye Hizmetleri Projesini tekrar gündeme getirip mahallelerimizde kadınlarımızla toplantılar yaparak belediyemizin hizmetlerini anlatıyoruz. Sorunları yerinde dinliyoruz. Kadın Komisyonumuz tespitlerini raporlar halinde bizlere sunuyor. Bizler de inceleme yaparak gerekli birimlere gönderiyoruz. Anında çözümler üretiyoruz. Verimli bir çalışma oluyor” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 08:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER