“Pınarbaşı” İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor

Yöremizde tarihi ve doğal güzelliği ile en ilgi çeken yerlerden biri olan Bozüyük Pınarbaşı Tesisleri, ilgi odağı olmaya devam ediyor. Tesis, havaların bir miktar soğumasına rağmen doluluk oranı koruyor.

“Pınarbaşı” İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor
 950 yıllık çınar ağacı, Pınarbaşı'nın en büyük sembollerinden biri olurken, ördekler ve kazlar ise Pınarbaşı Tesisleri'nin adeta maskotu gibiler. Suların şırıl şırıl aktığı bu tesisin havuzlarında yüzen ördek-ler ve yavruları gelen tüm konukların ilgi odağı olu-yor. Ayrıca Bozüyük Beldesi'nde birçok binanın tarihi dokusunu hala koruması ve burada birçok dizi çekil-mesi de önemli bir etken. Tesiste yemek yiyen vatan-daşlar, havuzlardaki hayvanlara mutlaka yiyecek bir şeyler atıyor. Pınarbaşı Tesisleri'nde birçok kişi de çeşitli cins ve renkteki ördeklerin fotoğraflarını çekmek için yarışıyor. Havaların ısınmasıyla buraya akın eden vatandaşlar; “Doğal güzelliği ve verilen hizmet ile burası gerçekten harika bir yer! Burayı çok seviyoruz ve onun için de sık sık geliyoruz” dediler.

İşletme sahipleri; “İşletmemizde tarihi çınar ağacı ve ördekler en çok ilgi gören varlıklar. Başka hayvanlarımız da var; tavus kuşu, tavşan, köpek, balık ve bıldırcınlar... Tabiî ki bol suyuyla, Pınarbaşı genel olarak da göze hoş gelen bir yer, bizler de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2012, 21:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
FİYATLARI FAHİŞ
FİYATLARI FAHİŞ - 10 yıl Önce

fiyat olarak çok pahalı.işi fırsatçılığa dökmeye gerek yok.

SIRADAKİ HABER

banner95