18 Haziran 2018 Pazartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Yatağan’da fotoğrafçılık eğitimi veriliyor

Yatağan Belediyesi ve Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) iş birliğiyle Yatağan ilçesinde fotoğrafçılık eğitimi verilmeye başlandı. Eğitimin ilk etabının ardından uygulamalı eğitime çıkan fotoğrafçılar, ilçeyi gezdi.

21 Şubat 2017 Salı 09:54
Bu haber 1018 kez okundu
Yatağan’da fotoğrafçılık eğitimi veriliyor

 Yatağan ilçesinin doğal ve tarihi güzelliklerini yine yörenin insanlarının gözünden tanıtmayı amaçlayan Yatağan Belediyesi, ilçedeki fotoğraf meraklılarına eğitim vermek için çalışmalara başladı.

Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde Marmaris Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) üyelerini ağırlayan Yatağan Belediyesi, dernekle birlikte hareket ederek ilçede bir fotoğrafçılık eğitimi verilmesi için kolları sıvadı. Yatağan Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen eğitimde, MARFOD Yönetim Kurulu Başkanı Koray Ürkmez tarafından, fotoğrafçılığa merak salan vatandaşlara fotoğrafçılıkla ilgili bilgiler verildi.

Fotoğraf makinelerinden fotoğrafların nasıl çekileceğine kadar çeşitli bilgilerin paylaşıldığı eğitime, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Yardımcısı Tarcan Oğuz, ilçedeki fotoğrafçılar ve fotoğrafçılığa meraklı vatandaşlar katıldı.

Toplantı salonundaki eğitimin ardından MARFOD Yönetim Kurulu Başkanı Koray Ürkmez ve fotoğrafçılık eğitimine katılanlardan oluşan heyet, Yatağan ilçesine bağlı Kapubağ Mahallesi’ne giderek, uygulamalı fotoğrafçılık eğitimi aldı.

Mahalle Muhtarı Kemalettin Uslu ve mahalleliler tarafından karşılanan heyete, ikramlarda bulunulurken, heyet daha sonra Küldağı’na hareket etti.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV