Yeni yılı erken karşıladılar

Yatağan ilçesinin Gökpınar Mahallesi’nin muhtarlığı, “Haydi çocuklar eğlenceye” adlı programla erken yılbaşı kutlaması düzenledi.

Yeni yılı erken karşıladılar

Yatağan ilçesinin Gökpınar Mahallesi’nin muhtarlığı, Bodrum Çökertme Gazetesi İmtiyaz Sahibi Miyase Hakalan Karlıova sponsorluğunda “Haydi çocuklar eğlenceye” adlı programla erken yılbaşı kutlaması düzenledi.

Turgut Avcı Sosyal Tesislerinde düzenlenen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken programda palyaço gösterisi ve mini konser verildi. Ayrıca gecede ihtiyaç sahipleri için ücretsiz kıyafet tezgahı kuruldu.

Gökpınar Mahallesi Muhtarı Kudret Uçar, burada yaptığı konuşmada, “Gökpınar Muhtarlığı himayesinde Turgut Avcı Sosyal Tesislerinde engelli gönüllüsü iyilik insanı değerli kardeşim Bodrum Çökertme Gazetesi İmtiyaz Sahibi Miyase Hakalan Karlıova sponsorluğu, özel uğraşı ve katkılarıyla çok değerli bu şenliğe duyarlı olarak katkı sunan engelli ve iyilik gönüllüsü kardeşlerimin destek ve katkılarıyla izleyicilerle mahalle ve Yatağan halkı ve çocuklarımızla birlikte vakit geçirdik. Etkinliğe gelemeyip yüreği bizimle atan sosyal medya takipçilerimizle ileride düzenleyeceğimiz etkinliklerde buluşacağız. Gerçekleştirdiğimiz illüzyon ve palyaço gösterileri ve müzikli eğlenceyle eğlendik. Bir nebze dertlerimizi bırakıp bolca güldük, en doğal hakkımız olan kahkaha attık. Teşekkürlerimin en büyüğünü armağan ediyorum. Daha güzel günlerde tekrar buluşmak dileğiyle yaşasın birlikteliğimiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER