YATAĞAN BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLARA HACI ÖMERLER EVİ’NDE KAHVALTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
YATAĞAN BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLARA HACI ÖMERLER EVİ’NDE KAHVALTI
Abone ol
Yatağan Belediye Başkanı Mesut Günay, Atatürk Kültür Merkezi (Hacı Ömerler Evi)’nde Yatağan mahalle muhtarlarına kahvaltı etkinliği düzenledi. Kahvaltıya Yatağan Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Alper Çetin, Yatağan İlçe Emniyet Müdürü Salih Murat Kara, Yatağan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Resul Murat Kılıçarslan, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve Meclis Üyeleri katıldı.

Yatağan Belediye Başkanı Mesut Günay, Atatürk Kültür Merkezi (Hacı Ömerler Evi)’nde Yatağan mahalle muhtarlarına kahvaltı etkinliği düzenledi. Kahvaltıya Yatağan Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Alper Çetin, Yatağan İlçe Emniyet Müdürü Salih Murat, Yatağan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Resul Murat Kılıçarslan, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve Meclis Üyeleri katıldı.

Muhtarlarla birebir tanışan Kaymakam Kılıç, “Belediye Başkanımız Sayın Mesut Günay’ın ev sahipliğinde yeni seçilen, daha önce görev yapan muhtarlarımızla kahvaltı programında bir araya gelme fırsatı bulduk. Yeni seçilen muhtarlarımıza ve tekrardan göreve seçilen muhtarlarımıza bir kez daha başarılar diliyorum. Mahallelerimizin sorunlarıyla ilgili her hususta istişarelerimizi yapacağız. Tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte, sorunları en hızlı şekilde çözmeye dikkat edeceğiz. Önemli olan vatandaşın huzur ve refahıdır.” Dedi.

Yatağan Belediye Başkanı Mesut Günay’da; “31 Mart’ta hepimiz bir seçim geçirdik. Hepimizin amacı Yatağana hizmet etmek, Sayın Kaymakamımızın önderliğinde, çalışma arkadaşlarımızla ve siz değerli muhtarlarımızla Yatağana en güzel şekilde hizmet vereceğimize inanıyorum. Bu arada söz verdiğimiz gibi bir muhtarlık masası oluşturacağız. Yatağan’da vatandaşların şikayetleri ilk önce size geliyor. Bu şikayetler ve istekler bize ulaşırsa bizlerde ivedi bir şekilde sizlerle bu şikayetlerin çözüme ulaşmasını sağlayacağız.” İfadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Atatürk Caddesindeki Çalışmalar 02 Haziran’da BitecekÖnceki Haber

Atatürk Caddesindeki Çalışmalar 02 Hazir...

29. SITKI KOÇMAN REKTÖRLÜK KUPASI SAHİBİNİ BULDUSonraki Haber

29. SITKI KOÇMAN REKTÖRLÜK KUPASI SAHİBİ...

Yorum Yazın