Aras seçim startını Yatağan'da verdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aras seçim startını Yatağan'da verdi
Abone ol
Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras’ın Ankara dönüşü ilk durağı Yatağan oldu. Seçim çalışmalarının startını Yatağan’da başlatan Aras, yoğun ilgiyle karşılandı.

CHP'nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ankara dönüşü ilk durağı Yatağan’ı ziyaret etmek oldu. Seçim çalışmalarının startını Yatağan’da başlatan Aras, yoğun ilgiyle karşılandı ve tebrikleri kabul etti. Aras, hizmetlerini anlattığı konuşmasında Muğla'ya eşit, adaletli ve insanca hizmet etmeyi hedeflediğini belirtti.

Yatağan CHP İlçe binasına gelen Ahmet Aras’ı, İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, Kadın ve gençlik kolları başkanları ve çok sayıda partili karşıladı.

Partililerin yoğun ilgisiyle karşılanan Ahmet Aras yaptığı konuşmada; “2019 yılında bu yolculuğa çıktığımızda aşamalardan geçtik, yarış yaptık, arkadaşlarımızla tatlı bir rekabet içerisinde, sizlerin teveccühü ile partimin takdiri ile Bodrum Belediye Başkan oldum. 5 yılda çok çalıştım, yaşamadığımız sıkıntı kalmadı. Salgını, yangını, depremi, ekonomik krizi. Buna rağmen ekip arkadaşlarımla, belediyedeki canım kardeşlerimle çok çalıştık, Bodrumlunun hizmetinde olduk. Bu 5 yıllık serüvenin sonunda yine sizlerle beraberim ama bu sefer başka bir pozisyonda. Bizden önceki değerli başkanlarıma teşekkür ediyorum. Bu topraklara hizmet eden, taş üstüne taş koyan kim varsa hepsine şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Bizden önce bu görevi yapan ve bayrağı bize teslim edecek olan çok değerli Büyükşehir Belediye Başkanım Osman Gürün'e de buradan saygılarımı sunuyorum. Sayın başkanımdan aldığım bayrağı çok daha yükseklere taşıma kararlılığındayım. Hizmeti, Muğla'nın ihtiyacı olan her köşesine eşit, adaletli, insanca götürmek niyetindeyim. Hiçbir kimseyi ayırmadan ne etnik kimlik, ne mezhepsel ne de yerli yabancı, Bodrumlu Seydikemerli demeden herkese vereceğiz. Şimdi zaman, Muğla için, ülkemiz için değer üretenlerin yanında olmak ve bu değerli insanların Belediyemizle ilgili ihtiyaçlarını ve sorunlarını, hızla karşılama zamanıdır. Ve şimdi zaman, geçmişte olduğu gibi bugün de doğal değerlerimizi parsel parsel satan, bu satışlardan elde ettikleri gelirleri ise Muğla için değil, başka işlerde kullananların ilaçlı gazoz etkisindeki vaatlerinden, uzak durma zamanıdır. Çünkü Muğla bizim yatırımlık arsamız değil, elinde doğduğumuz, büyüdüğümüz, anamız. Dolayısıyla, Muğla’mızı ve öz ailem olarak kabul ettiğim Muğlalıların haklarını korumak, mutlu yaşamalarını sağlamak, var olduğum sürece vazgeçilmezim olacak” dedi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aras ve beraberindeki heyet CHP Yatağan İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından pazar yerindeki esnaflar ve vatandaşlarla sohbet edip, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Mesut Günay’ın ablasının lokma hayrına katılarak başsağlığı ziyaretinde bulundular.

 

 

Kaynak:Elif ÇAY


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Aras Vatandaşlarla Buluştu Önceki Haber

Başkan Aras Vatandaşlarla Buluştu 

MUÇEV Marina’nın ÇED olumlu raporu iptal edildiSonraki Haber

MUÇEV Marina’nın ÇED olumlu raporu iptal...

Yorum Yazın